Home » Bez kategorii » Jak urządzić nowoczesny dom?

Jak urządzić nowoczesny dom?

Jedna z najlepszych – https://www.e-domy.pl – ma w swojej ofercie między innymi liczne nowoczesne projekty domów. Decydując się na któryś z nich, możemy dodatkowo skorzystać z opcji zaaranżowania wnętrz przez profesjonalistów.

Jaki wystrój pasuje do domów nowoczesnych? - odpowiada fachowiec.7315122177778(23)

Jaki wystrój pasuje do domów nowoczesnych?

Jaki wystrój pasuje do domów nowoczesnych?

Prosta elewacja wymaga równie czytelnych wnętrz. Nie możemy pozwolić sobie na urządzenie ich w stylu barokowym (drewniane, wizualnie „ciężkie”, rzeźbione meble). Efekt, jaki uzyskalibyśmy w ten sposób, stawiał by bowiem pod znakiem zapytania nasze wyczucie stylu. Pamiętać należy zatem, że podejmując decyzję o zakupie nowoczesnego projektu domu, musimy liczyć się z konsekwencjami, jakie niesie ona za sobą właśnie na płaszczyźnie aranżacji wnętrz.

Nowoczesny dom powinien zostać urządzony w klasycznej kolorystyce – w bieli, w bieli połączonej z ciernią, ewentualnie we fiolecie lub w wyrazistej czerwieni. Brąz na wstępie możemy wykluczyć, gdyż pasuje on raczej do 7315122177778(25)budowli wpasowujących się w koncept rustykalny. Nowoczesne meble – to absolutna podstawa wystroju! Powinny być proste, pozbawione zdobień, nastawione przede wszystkim na zapewnienie komfortu ich użytkowania przez mieszkańców domu. Odpadają zatem wspomniane wcześniej drewniane fotele bujane, gdańskie szafy czy biblioteczki. Nie oznacza to jednak, że nowoczesne projekty domów całkiem wykluczają drewno. Może się ono pojawić, ale raczej w charakterze dodatku, a nie głównej osi, wokół której będzie budowany całościowy wystrój naszych wnętrz. Warto zdecydować się na przykład na drewniane „wstawki” na kilku, pozornie przypadkowych ścianach, ale już pomysł na boazerię w przedpokoju z pewnością okaże się chybiony.