Home » Bez kategorii » Czym zajmuje się każdy adwokat? Rozwód i inne postępowania

Czym zajmuje się każdy adwokat? Rozwód i inne postępowania

 

W każdym mieście, i większym, i mniejszym, można znaleźć taką osobę jak adwokat. Rozwód, alimenty, sprawy spadkowe – we wszystkich tych przypadkach warto poszukać pomocy profesjonalisty, jakim jest właśnie prawnik. Można na niego trafić w Chcerozwodu.info/adwokat-rozwody-lublin_podzial-majatku , a także wielu innych podobnych do tego miejscach.

Adwokaci w Lublinie zajmują się jednak nie tylko rozwodami.

Dla wielu adwokatów pracujących w największych kancelariach w Lublinie, rozwody to chleb powszedni. Okazuje się, że szczególnie większych miastach wojewódzkich, w tamtejszych sądach przeprowadza się je praktycznie codziennie. Można zatem śmiało stwierdzić, że dla takiego profesjonalisty jak adwokat, rozwód jest czyś banalnie prostym.

Adwokaci w Lublinie zajmują się jednak nie tylko rozwodami, ale również bardzo wieloma innymi równie ważnymi, a czasem i trudnymi sprawami, jak sprawy spadkowe, sprawy o przyznanie lub odebranie opieki rodzicielskiej, sprawy majątkowe oraz wiele innych. Wszystkie te sprawy związane są oczywiście z odpowiednimi do nich kosztami.

Rodzaj usługi prawnej

Przeciętna stawka

Zniesienie wspólnoty majątkowej między małżonkami

360 zł

Ustalenie ojcostwa

240 zł

Stwierdzenie nabycia lub odrzucenie spadku

100 zł

Prowadzenie sprawy o wydanie nieruchomości rolnej

400 zł

Prowadzenie sprawy o ochronę praw autorskich

500 zł